strona główna / certyfikaty

Certyfikaty i badania

W związku z rosnącą dostępnością różnych produktów CBD na rynku, przy nie do końca unormowanej sytuacji prawnej jeśli chodzi o obrót ekstraktami konopnymi w Polsce, można spotkać dużo firm oferujących produkty niejasnego pochodzenia i składu. Dlatego przy wyborze olejku dla siebie, zalecane są tylko olejki CBD, które posiadają wszystkie niezbędne badania laboratoryjne. Warto też sprawdzić, czy wybrany ekstrakt nie został wytworzony z izolatu (sztucznego kryształu CBD) tylko z jakościowego suszu konopnego. Badania potwierdzające skład powinien być wydane przez renomowane, zewnętrzne laboratorium dysponujące odpowiednio nowoczesnym sprzętem chromatograficznym.

Produkty Naturaya

Specyfikacja naszych produktów to tylko i wyłącznie przebadane laboratoryjnie olejki CBD, co jest gwarancją czystego ekstraktu o pełnym zakresie kannabinoidów i pozostałych fitozwiązków naturalnie występujących w konopiach uprawianych organicznie.

W naszej ofercie dostępne są jedynie produkty, które przeszły wszystkie niezbędne badania laboratoryjne. Jesteśmy ukierunkowani na bezwzględne przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywności oraz standardów dobrej praktyki produkcyjnej.

PL-EKO-01-013466
Golden Cannabis